0
0

Велотренажер Hop-Sport 2070 Onyx Blue

Безкоштовна доставка
Оплата без комісії
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Hop-Sport
  • Код товару: 87-02
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Велотренажер Hop-Sport Onyx Blue гарне рішення як для бажаючих поліпшити свої фізичні кондиції, так і для тих хто хоче позбутися зайвої ваги. Висока ефективність від тренувань на велотренажері Onyx гарантована надійною системою опору, сучасним комп'ютером і зручним ергономічним дизайном. 7-кілограмове махове колесо дозволяє проводити безпечні тренування і уникнути навантаження на суглоби. Велотренажер Onyx працює плавно і тихо завдяки магнітній системі опору ізольованій спеціальною панеллю. Підібрати правильний рівень навантаження під час тренування дозволяє 8-ми рівнева система з плавним перемикачем.


Комп'ютер тренажера має функцію SCAN завдяки якій на дисплеї послідовно відображаються основні показники тренування:


  • швидкість
  • час тренування
  • дистанція
  • калорії
  • пульс

Вимірювати частоту серцевих скорочень дозволяють сенсорні датчики пульсу розташовані на рукоятках, доторкнувшись до них комп'ютер автоматично зчитує ваш пульс і відображає дані на дисплеї.


Конструкція тренажера дуже надійна, тренажер зроблений з армованої сталі. Для користувачів вагою до 120 кг тренування на велотренажері Onyx будуть безпечні. Зручне ергономічне сидіння регулюється по вертикалі і горизонталі, має м'який наповнювач і дозволить комфортно почувати себе як при коротких, так і при тривалих тренуваннях.Комп'ютер тренажера дозволяє стежити за швидкістю, дистанцією, загальним часом тренування і спаленими калоріями, а також контролювати пульс. Всі ці дані по черзі відображаються на табло LED дисплея з певним інтервалом завдяки функції SCAN. Тримач для телефону або планшета розташувався прямо під дисплеєм і дозволяє переглядати фільм або слухати улюблену музику прямо під час тренування.Регулювання опору дозволяє вибрати один з 8-ми рівнів навантаження серед яких є рішення і для початківців і для завзятих спортсменів. Ручка, за допомогою якої регулюється опір, знаходиться в межах досяжності руки і дозволяє плавно перемикатися між рівнями навантаження. Вибирайте навантаження відповідно до ваших фізичних кондицій і поставленої мети.Датчики пульсу розташовані на рукоятках дозволяють контролювати пульс в будь-який момент тренування. Частота ваших серцевих скорочень зчитується комп'ютером і відображається на LED дисплеї, для цього достатньо лише покласти руки на датчики. Контроль пульсу під час тренування є одним з ключових елементів в досягненні поставленої мети і сучасні велотренажери надають таку можливість.Регулювання сидіння по вертикалі і горизонталі, дозволяє налаштувати тренажер індивідуально для кожного члена сім'ї і отримати максимум зручності під час тренувань. Сидіння ергономічної форми з м'яким наповненням зроблять заняття на велотренажері ще більш комфортними. Налаштуйте сидіння відповідно до вашого зросту і особистих уподобань, проводьте тренування в задоволенні і комфорті.
Розміри велотренажера Onyx невеликі, тренажер дуже компактний, а завдяки наявності транспортувальних роликів зручний для переміщення з місця на місце. Габарити тренажера дозволяють знайти йому майданчик навіть в самому невеликому приміщенні з обмеженим простором. Велотренажер Onyx може стати оптимальним рішенням для організації спортивних занять в домашніх умовах для всієї родини.

Характеристики
Характеристики велотренажера
Колір чорний;синій
Призначення для дому
Конструкція вертикальний
Система навантаження магнітна
К-ть рівнів навантаження 8
Регулювання навантаження ручне
Макс. вага користувача 120 кг
Вага махового колеса 7 кг
Діаметр махового колеса так
Регулювання керма кут нахилу
Регулювання сидіння по вертикалі та горизонталі
Розмір сидіння 25 х 28 см
Відстань від керма до сидіння 66 х 87,5
Відстань від підлоги до сидіння 68 - 88 см
Відстань від педалей до сидіння 66 - 87,5
Педалі антиковзні з ремінцями
Bluetooth ні
USB вхід ні
Wi-Fi ні
Місце для планшету / телефону так
Комплектація
Килимок під тренажер ні
Пляшка для води ні
Пояс телеметричний ні
Тримач для пляжки ні
Датчики пульсу так
Вентилятор ні
Транспортувальні ролики так
Компенсатори нерівності поверхні ні
Комп'ютер тренажеру
Синхронізація з програмами ні
Функції комп'ютера SCAN; ODO
Данні комп'ютера Час тренування; Швидкість; Дистанція; Калорії; Пульс
Функція SCAN так
Функція ODO так
Дисплей LED
Час тренування так
Швидкість так
Дистанція так
Калорії так
Пульс так
Габарити
Довжина 90 см
Ширина 41 см
Висота 120 см
Вага нетто 21 кг
Гарантія виробника
Строк гарантії 2 роки
Упаковка
Коробка І 70,5 х 57х 25 см
Відео
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.