0
0
Оплата карткою онлайн зі знижкою до 10%
Детальніше

Телескоп Bresser Sirius 70/900 AZ з сонячним фільтром і адаптером для смартфона (4512001)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Bresser
  • Код товару: 49559-19
  • Наявність: Немає в наявності
7 449 грн
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

При отриманні або карткою онлайн

Самовивіз

При умові наявності на складі в Києві

Доставка

Новою Поштою по Україні

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Модель телескопа Bresser Sirius 70/900 AZ з сонячним фільтром та адаптером для смартфона (4512001) отримала оновлення у вигляді сонячного фільтра і тепер може використовуватися для денних спостережень сонячної активності. Телескоп Bresser Sirius 70/900 AZ характеризується відмінним співвідношенням ціни та характеристик. Фокусна відстань 900 мм у поєднанні з 70 мм лінзою дають хороші оптичні показники. Азимутальна монтировка проста в експлуатації і максимально зручна для спостереження за об'єктами нашої Сонячної системи. Відмінною особливістю від попередньої версії є посилений штатив, карбонове оздоблення труби та адаптер для камери смартфона. За допомогою адаптера для смартфона, який йде в комплекті з телескопом, легко фотографувати об'єкти спостережень на вашому смартфоні. Опціонально телескоп може бути з'єднаний з PC-окуляром для запису та редагування зображень і відеороликів нічного неба.

Дана модель цікава тим, що за прийнятною ціною тепер доступні планетарні спостереження та спостереження сонячної активності за допомогою одного телескопа. Дана модель телескопа має збільшену фокусну відстань, що дозволяє отримати пристойне збільшення навіть з 20-мм окуляром. Це чудовий вибір для підлітків і тих, хто робить свої перші кроки в астрономії. Телескоп з ручним управлінням має якісну просвітлену антиблікову оптику, що дозволяє спостерігати кратери на Місяці діаметром 5-8 км, зірки слабкого світіння (до 11,5 зоряних величин), Юпітер з його супутниками, кільця Сатурна, зміни в атмосфері Венери, Уран і Нептун у вигляді зірок, полярні шапки Марса та деякі інші об'єкти. При використанні апертурного фільтра можна визначати структуру сонячних плям. У комплектації постачається спеціальний сонячний фільтр, який захищає очі від проникнення ультрафіолетового, інфрачервоного та видимого надмірно яскравого сонячного випромінювання, пропускаючи лише кількість видимих світлових хвиль, достатню для формування якісного зображення Сонця. Фільтр протестований незалежною організацією забезпечення якості продукції і має європейський сертифікат відповідності CE. Видошукач Red Dot значно полегшує наведення приладу на цікавий об'єкт, діагональне дзеркало робить спостереження максимально комфортним і зрозумілим, а азимутальна монтировка дозволяє легко адаптуватися до телескопа навіть недосвідченому астроному. Телескоп оснащений посиленою і більш стійкою алюмінієвою триногою з шестигранним перетином. Завдяки обробці у вигляді карбонового волокна на поверхні оптичної труби не залишаються відбитки пальців, телескоп виглядає дуже стильно і сучасно. У комплектацію входить адаптер для смартфона (планшета). Адаптер кріпиться на обраному окулярі і дозволяє проводити фото і відеозйомку основною або передньою камерою гаджета. Гладка тильна сторона смартфона надійно кріпиться за допомогою безлічі присосок адаптера (у випадку рифленої тильної поверхні смартфона рекомендується використовувати передню камеру). Прилад максимально простий у конструкції, що дозволяє зібрати або розібрати його за лічені хвилини. Таким чином, не складе проблем взяти телескоп з собою на природу. Телескоп можна використовувати як потужну підзорну трубу, милуючись міськими пам'ятками з дахів будинків, спостерігаючи за тваринами або птахами в лісі або навіть за кораблями на морському узбережжі. А яскраві, контрастні зображення тисяч об'єктів нічного неба нікого не залишать байдужими до астрономії. Телескоп Bresser Sirius 70/900 AZ з сонячним фільтром та адаптером для смартфона (4512001) дозволить побачити більше, ніж бачив Галілео Галілей у свої найкращі телескопи.

Телескопи Bresser

Характеристики
Загальні
Вага 3,1 кг
Гарантія 12 місяців
Колір Black
Країна реєстрації бренду Німеччина
Країна-виробник товару Китай
Відносний отвір 1:12
Видошукач Red Dot
Гранична зоряна величина 11.33
Комплектація Труба: алюміній (зовнішнє оздоблення: карбонове волокно) <br /> Тринога: алюмінієва з предметним столиком для аксесуарів <br /> Монтування: азимутальне AZ <br /> Окуляри: 4 мм, 20 мм <br /> Лінза Барлоу: 3-х кратне збільшення <br /> Видошукач: Red Dot <br /> Діагональне дзеркало <br /> Сонячний фільтр <br /> Адаптер для камери смартфона
Монтування Азимутальне
Комп'ютерне наведення Немає
Оптична конструкція Рефрактори
Габарити Розміри оптичної труби, мм: 73 х 910<br /> Висота триноги (мін-макс), мм: 640 - 1180
Просвітлення Покриття MgF2
Роздільна здатність 2 секунди
Габарити упаковки 77 х 36 х 22 см
Посадковий діаметр окуляра 31,75 мм (1,25")
Збільшення 45 - 675x (при використанні окулярів та лінз, що йдуть у комплекті)
Вага в упаковці 4,7 кг
Максимально корисне збільшення, крат: 140
Бренд Bresser
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.